Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir yapılıştur. çalım, pediatri uzmanlarının toptan çapta çocuk sağlamlığı ve hastalıkları mevzularında ortaklaşa iş yapmasını fakatçlamaktadır. IPA, çocuk sağlamlığının gelişmesine ve çocukların sağlamlıklı bir yaşam sürdüklerini isteklendirme eylemek için çtuzakışır. çalım, çocuk sağlamlığı mevzularında ihtisas, ilmî sondaj ve yetişek alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının global çapta ortaklaşa iş yapmasına isteklendirme etmektedir. çalım, çocuk hakları ve sağlamlıklı bir yaşam için vacip olan ortamların yaratılması mevzularında çtuzakışmalar yapmaktadır. Koca sükseya imza atan iki Türk Ata – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu zaman Kafakanlığını, Cömertlik Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Dolaysızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk sağlamlığı ve hastalıkları mevzularında toptan ortaklaşa iş süresince olmasını fakatçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların sağlamlıklı bir yaşam sürdüklerini isteklendirme eylemek ve çocuk sağlamlığının gelişmesine yardımda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının ihtisas, ilmî sondaj ve yetişek alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve global çapta ortaklaşa iş yapmasına isteklendirme eylemek için çtuzakışır. çalım, çocuk sağlamlığı konularındaki ilmî gelişimleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularını uyma eder. Bu bilgileri cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, sağlamlıklı bir yaşam için vacip olan ortamların yaratılması mevzularında da çtuzakışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli mevzularından sığınmacı çocuklar konusunu Cömertlik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada yüce alkış toplamıştır. Sonuç olarak çalım, çocukların sağlamlıklı ve adil bir yaşam için vacip olan fiziki, romanesk ve içtimai ortamların yaratılmasını isteklendirme eder ve bu konulara müteallik politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklaşa iş yapmasını ve çocuk sağlamlığı konularındaki son ilmî gelişimleri uyma etmelerini isteklendirme eder. Dünya çapında çocukların sağlamlıklı ve adil bir yaşam sürmelerini isteklendirme etmeyi fakatçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri vadiındaki uzmanların ve mabeyinştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk sağlamlığı ve hastalıkları mevzularında bilim paylaşmasını isteklendirme eder. çalım, pediatri uzmanlarının çocuk sağlamlığı konularındaki son ilmî gelişimleri uyma etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya devirtürmelerine yardımcı olur.
IPA aynı zamanda çocuk sağlamlığı mevzularında toptan bir kuruntu birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi konularındaki en uygun icraatı belirler. çalım, çocuk sağlamlığı mevzularında yetişek veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı çalım, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklaşa iş yaparak çocukların gelecekleri için çtuzakışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Cömertlik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde içtihatmeler yaparak çocukların daha uygun bir istikbal süresince yaşamaları için projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve sağlamlıklı bir yaşam için vacip olan ortamlar mevzularında çtuzakışır. çalım, çocukların sağlamlıklı olarak yaşayacakları fiziki, romanesk ve içtimai ortamların yaratılmasını isteklendirme eder. Bu konulara müteallik politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında ortaklaşa iş yapmasına ve çocuk sağlamlığı konularındaki son ilmî gelişimleri uyma etmelerine olanak tanılamayan bir yapılıştur.

Leave a Comment

Seo Fiyatları https://tarihselolaylar.name.tr/ https://beykozadak.name.tr/ https://musterihizmetleri.name.tr/ https://evden-eve-nakliyat.name.tr/ https://egzozemisyon.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın alwe
instagram takipçi satın al